Same dobrze wiemy, iż metod na pozbycie się zbędnego owłosienia jest strasznie dużo. Ale ja chciałabym polecić Państwu coś znanego już u nas w Polsce bardzo długo, co sprawia, że nasze nogi, pachy i bikini stają się gładkie w kilka minut. Sposób ten nie jest drogi i nie wymaga zbędnego, niepotrzebnego sprzętu, a przede wszystkim zbędnych i niepotrzebnych wydatków.

A więc produktem do depilacji, którą przeprowadzić możemy w domu jest najzwyklejsza maszynka do golenia. Żadna tam elektryczna a po prostu ręczna. Napędzana siłą naszych mięśni rąk. Przed kupnym tego niedrogiego sprzętu musimy się zastanowić czy wybrać maszynkę jednorazowego czy wielokrotnego użytku. Ta jednorazowa jak sama nazwa wskazuje przysłuży się nam tylko raz, choć znam panie, które mają tak lichy i miękki zarost, że używają jej przynajmniej z pięć czy sześć razy. Bardzo ważna jest firma tego produktu. Wychodzi się z założenia, że im lepsza i droższa firma tym maszynka posłuży nam dłużej niż byśmy chcieli. A o to tak naprawdę chodzi, aby usuwać włosy jak najtańszym kosztem.

Druga opcja to kupno maszynki wielokrotnego użytku, czyli z wymiennym ostrzem. Zwykle, kiedy ją kupujemy to posiada ona w zestawie już dwa lub trzy dodatkowe ostrza. Taki jeden nożyk wystarczy nam na bardzo długo. Myślę, że od trzech do sześciu miesięcy spokojnie. To naprawdę dobry wybór. Możecie mi Państwo wierzyć, że maszynka taka posłuży Wam kilka lub nawet kilkanaście dobrych lat.

Kiedy mamy już maszynkę, kupujemy piankę lub żel do golenia. Nakładamy go na wilgotne, lecz nie mokre nogi, aby poprzez płynne ruchy nożykiem zebrać całe niezbędne owłosienie. Potem wystarczy tylko spłukać powierzchnię depilowaną i gotowe. Już jesteśmy piękni i zadbani.